TIKALI MUTFAK GİDERİ AÇMA

TIKALI MUTFAK GİDERİ AÇMA

Yurt dışından getirdiğimiz robot makinelerle tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktayız. İstanbul Tugrul sıhhitesisat olarak, mutfaklarda ortaya gelebilecek her türlü tıkanıklıkları kırmadan kısa sürede açabiliyoruz.

Ev hanımlarının gününün büyük bir alanı mutfakta yemek yaparak ya da temizlik yaparak geçmektedir. Bazı hanımlar da işi olmasa dahi mutfakta oyalanırlar. Günün bu tür büyük alanını mutfakta yaşamış biri, giderden su gitmezse, tıkanırsa ne yapar? Mutfak giderinin tıkanmasından kaynaklı canınız sıkılır ve aklınıza bir sürü şeyler gelir. Bu tıkanmadan bir de tesisatın eskimesinden kaynaklı, su sızıntıları ortaya gelmektedir. Yani hem sizin rahatınız bozulur, hem de taşan sular ortalığı berbat ederek evinizi kirletir. Hem de tesisattan gidemeyen su aşağı sızmaya başlar. Bu kadar dert bir aradayken, üzerine bir de komşuyla uğraşırsınız. Halbuki daha daha eskiden alınmış bir önlem olsa, bu hale gelinmezdi. Örneğin mutfak giderleri yağlanmadan kaynaklı tıkanır, yağlanmayı engellemek amacıyla daha daha eskiden yağ çözücüler kullanılırsa, boruda yağ birikmesi engellenir ve bu sayede gideriniz de tıkanmamış olur.

Tıkanan Mutfak Gideri Nasıl Açılır?
Evlerimizde ortaya gelen mutfak gider tıkanıklıklarını ev hanımları kendi imkanlarıyla, yani kimyasal ilaç kullanarak açmaya çalışsa da bazı durumlarda başarılı olamayabilirler. Halbuki bu kimyasalları tıkanmadan evvelce dökerlerse, başarılı olabilir. Hortum ve nalburdan alınan sustalarla da denemeler yapılır ancak netice alınamayabilir. Kendi bünyemizde çalışan ustalarımızın özverili çalışmaları neticesinde evinizin mutfak giderinde ortaya gelen tıkanıklıkları, ekiplerimiz  robot makine ile tıkalı mutfak gideri açma prosedürünü başarı ile gerçekleştirirler. Bu tür mutfak gideri açma işlemlerinde, bizi tercih etmeniz halinde gelecekte yaşayacağınız sorunlar amacıyla de yardım alabilirsiniz.

Mutfak Gideri Neden Tıkanır?
Mutfak giderlerinde yaşanan tıkanıklıkların bir kaç sebebi bulunsa da temel olarak sebepleri ikiye ayrılır. Bunlar; kullanıcı hatalarından kaynaklanan tıkanmalar ve usta hatasından kaynaklanan tıkanmalar. Mutfak giderim tıkandı nasıl açarım, diyorsanız evvel tıkanıklığın oluşmaması ya da yinelamaması amacıyla neler yapmanız gerekiyor bunlardan bahsedelim. Mutfak giderinin tıkanmaması amacıyla;

Yemek artıklarını lavaboya dökmemek,
Yemek yağları mutfak giderine boşaltılmamalıdır. Eğer boşaltılıyorsa da belirli Aralıklarla yağ çözücü kimyasal kullanılarak tıkanmanın önüne geçilebilir.
Mutfak giderinin duvara bağlı bulunduğu sifon belirli Aralıklarla temizlenmelidir.
Tüm bu listelediklerimizi yapmanıza karşın sık sık mutfak giderinde tıkanma yaşıyorsanız tesisatı yapan ustanın yeterli eğim vermemesinden tıkanıklık yaşıyor olabilirsiniz.
Sürekli tıkanan mutfak gideri bozukluğu yaşıyorsanız bizi arayarak kameralı cihazla mutfak gideri açma servisi talep edebilirsiniz.
Biz Tugrul İstanbul  Sıhhitesisat olarak evinizin mutfağında ortaya gelmiş olan tıkanıklığın namacıyla oluştuğunu araştır ve kalıcı çözümler üretiriz. Bizden sonra yine aynı bozukluğu yaşamayın diye, ne gerekiyorsa kameralı dedektörlerle noktasal olarak tespitini yapıp mutfak tıkanıklığınızla alakalı bilgi verildikten sonra tıkalı mutfak gideri açılma işlemine geçeriz. Tesisatta hata varsa, onun da neresi değiştirilmesi gerekiyorsa size izah edip gerekeni yaparız. Mutfaklarda ortaya gelen su kaçakları genelde giderden dökülen yağlardan ve su ile atılan pisliklerden ortaya gelmektedir. Bu tür sorunlarle karşınıza çıkan vakit mutfak gideri açan firma aramaya uğraşmayın. Didim Tugrul tesisat tıkalı mutfak gideri açma servisini arayabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Bu Site Webnus ® Gelişmiş Kurumsalyazilim sistemleri ile hazırlanmıştır.