PİMAŞ AÇMA

PİMAŞ AÇMA

Robotla Pimaş Açma
Pimaş açma hizmeti yayınlayan İstanbul Sıhhi Tesisat, tıkalı olan pimaşlarınızı evvelce kameralı aygıtlar ile tıkanıklığın sebebini ve konumunu belirleme eder ardından  tıkanıklık açma aygıtları ile pimaş tıkanıklarını açar. Pimaş açma kırma dökme olmadan profesyonel aygıtlar yardımı ile açılmaktadır. Tuvalet, lavabo mutfak ve banyo gibi pimaş borularınız tıkandığında firmamızı arayarak çözüm sağlayabilirsiniz.

Pimaş Giderleri Neden Tıkanır?
Pimaş borularına atılan yabancı cisimler
Erimeyen kalitesiz tuvalet kâğıtları
Özellikle çocukların tuvaletlere attığı oyuncaklar
Kadın pedleri, poşetler, temizlik bezleri
Yemek atıkları, atık yağlar
İnşaat atıkları harç, tuğla gibi
Tesisat döşenirken boruya yeterli eğimin verilmemesi
Pimaş borusunun bir yerinde meydana gelen çökmeler
Tesisat üstüne sık yaşanan problemlerden biri de gider tıkanıklığıdır. Gider boruları vakit amacıylade biriken yemek artıkları, yağları, hata sonucu ya da şuurlu olarak atılan naylon poşet, bez, tuvalet kâğıtları yüzünden daralır ve tıkanır. Daralan giderler vakit vakit yavaş su akışı ile size kendini belli eder.

Ayrıca tıkanıklık gerçekleşmeden evvelce fark edilebildiğini biliyor muydunuz? Lavabo ya da tuvaletlerde yavaş akan su, pimaş tıkanıklığının habercisidir. Yavaş akan suyu fark ettiğinizde araya girmek edilmesi daha kolaydır.

Tıkanıklık olduktan sonra taşmalar meydana gelir ve hoş neticeler meydana çıkmaz. Gider boruları tamamiyle tıkandığında ise yapılacak işlemler vakitci uzatmaktadır.

Ucuza Pimaş Tıkanıklığı Açma Olur mu?
Bugün piyasada çok sayıda pimaş tıkanıklığı açma işi yaptığını bildiren pimaş açma firmaları bulunmaktadır. Ehliyetsiz şahıslara yaptırılan pimaş açma işi sizin amacıyla daha çok maliyet manasına gelebilir.

Daha ucuza kaçmak amacıyla tercih edilen tesisatçılar, pimaş açma işi yapar iken aynı vakitte borulara zarar verme ihtimalleri de yüksektir. Pimaş tıkanıklığını açtıktan sonra kameralı aygıt ile denetim etmedikleri amacıyla, tıkanıklığın tamamiyle açılıp açılmadığı anlayamazsınız. Tekrar yine tıkalı pimaş açma işi yaptırmak mecburiyetinde kalabilirsiniz.

Tıkanıklık açma işleminde kamera da kullanılmaktadır, fakat ucuza pimaş tıkanıklığı açan kişiler/firmalar genelde bu kameraya sahip değildirler. Tıkanıklığa sebep olan atıklar/cisimler tamamiyle temizlenmeyene dek tıkanıklık meseleu gitmiş sayılmaz. Tıkanıklığa araya girmek edildikten sonra kesinlikle kameralı aygıtlar ile pimaş hattı görüntülenmeli ve temizlendiğinden emin olunmalıdır. Aksi durumda kısa vakit amacıylade yine tıkanıklık meseleu ile uğraşmak mecburiyetinde kalırsınız.

Pimaş tıkanıklığı amacıyla firmamızdan destek alabilirsiniz.

Profesyonel Hizmetin Adı,İstanbul TUGRUL SIHHI TESİSAT !
Kameralı görüntüleme aygıtları ile, pimaşlardaki problemleri görüntülüyoruz, ne tür bir mesele var belirliyoruz, ilerde meydana gelebilecek değişik problemler varsa size bu problemleri raporluyoruz.
Robot aygıtlar kullanıyoruz,  pimaşlarınız detaylı genişlikte olabilir, eksper personellerimiz, profesyonel robot aygıtlarımız ile her türlü pimaşı kırmadan dökmeden açmaktadır.
Son teknoloji aygıtlar kullanılır, akıllı görüntüleme aygıtlarımız ile tıkanıklık belirleme edilir, belirlenmesi sağlanan tıkanıklığın açılabilmesi amacıyla robot aygıtımızın ucundaki aparat, tıkanıklığın sebebine göre belirlenir, bütün bu hizmetlerimiz tek fiyata sahiptir.
Kesinlikle Tadilat Yok!
Pimaş tıkanıklıkları işlemiş senelerde kırılarak, ekstra maliyetli çözülebiliyordu, fakat şimdi Türkiye’de yalnızca seçkin bir kaç firmada belirleme edilen robot aygıt ve bilgisayar destekli kameralı görüntüleme aygıtlarımız ile tıkalı olan pimaşlar kısa vakitde, tadilatsız, gürültüsüz açılabiliyor.

 

Pimaş Açma Fiyatı Nedir ?
FİRMAMIZ, robot aygıt ve bilgisayarlı görüntüleme aygıtları ile tek fiyat politikası ile hizmet veren profesyonel bir firmadır. İstanbul’in en uzak noktasına aynı fiyatla hizmet vermekteyiz. Profesyonel ve kalıcı çözümler amacıyla firmamızı arayın.

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Bu Site Webnus ® Gelişmiş Kurumsalyazilim sistemleri ile hazırlanmıştır.