Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı belirlenmesi (su sızıntısı belirlenmesi), yapıların onarımında hiç kuşku yok ki en zAhmetli ve maliyetli süreçlerin başında yer almaktadır. Su sızıntısının, bir diğer söyleyişle su kaçağının hususmunu belirleme etmek son derece zAhmetli, sıkıntılı, vakit alıcı ve bir o kadar da masraflı bir iştir. Bu saatlerce ve hem de birtakım hallerde günlerce dahi sürebilir. Yapıda meydana gelebilecek tahribat ve kirlilik ise cabasıdır!


Günümüzde, bundan sonra her yeri kırıp dökerek aranan, ciddi vakit kayıbına ve külfete namacıyla olan su kaçağı belirlenmesi teknoloji yardımı ile çok kısa sürede, hibir yeri kırmadan gerçekleştirilmektedir. Üstelik sızıntının bulunduğu yer milimi milimine olarak belirleme edilmektedir. Başka bir ifade ile su sızıntısının bulunduğu nokta teknolojik cihazlar yardımı ile milimi milimine belirleme edilmektedir.


Gerek husustlarınız olsun, lüzumse iş yerleriniz olsun, yapılarınızın tesisatında vakit amacıylade detaylı sebeplerden kaynaklı meydana gelen çatlaklar ve delinmelerden kaynaklı su sızıntısı oluşabilmektedir. Bu sızıntı ya da kaçağı bulmak ise son derece zor ve yorucu bir iştir. Su her vakit çatlağın bulunduğu yerden kendini dışarı bırakmaz.


Su, kaçağın bulunduğu lokalden daha değişik bi yerden kendini dışarı bırakabilir. O amaçla çoğu insan bu hususta büyük yanılgı yaşayarak binasını şantiye alanına çevirmiştir. Bulana kadar ön görü edilen lokali kırmak, vakit kaybı, iş kuvveti kaybı, parasal külfet ve mühim derecede kirlilik anmlamına gelmektedir. Bu prosedür amacıyla ve ardından kırılan yerlerin yine eski durumuna getirilmesi amacıyla harcanacak para binlerce lirayı bulmaktadır. O amaçla bundan sonra bu tür maceraları girmenin hiçbir manası ve gereği yoktur.


Cihazla Hiçbir Yeri Kırmadan Su Sızıntısı Tespiti

Günümüz teknolojisi ile su tesisatlarındaki sızıntıyı ya da kaçağı kısa vakitte milimi milimine belirleme edilebilmekteyiz. Tesisatınızın lüzum sıcak su hattında, lüzumse soğuk su hattındaki rastgele bir sızıntı hiçbir yeri kırmadan, çok kısa sürede milimi milimine belirleme edilebilmektedir.


Bu yeni sistem, eski sistemsizliğin ve ekipmansızlığın vermiş bulunduğu parasal-manevi bütün sıkıntıları ortadan kaldırmaktadır. Size parasal olarak da, vakit olarak da mühim derecede tasarruf olanağı sağlamaktadır.


Unutulmaması lüzumen bir husus bulunmaktadır ki; o da hiçbir teknoloji insan olmadan çözüm üretememektedir. Firmamız, su sızıntısı/kaçağı belirlenmesinde teknolojinin en son ürünleri olan ekipmanları tercih ederken, ekibini de işinde eksperlaşmış, bilgi ve beceresi üst düzeyde arkadaşlardan oluşturmaktadır. İşinde eksper arkadaşlarımız size yardımcı olacak, probleminizi en kısa vakitte çözüme kavuşturacaktır.


Su kaçağı/sızıntısı belirlenmesi ile ilgili daha çok bilgi ve hizmet isteği amacıyla bizi 7/24 teknik destek hattımızdan arayabilirsiniz.

Tugrul Tesisat

0552 213 1818

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Bu Site Webnus ® Gelişmiş Kurumsalyazilim sistemleri ile hazırlanmıştır.