Tesisat Bakımı

Tesisat Bakımı

Tesisat Bakımı pek çoğumuz doğrultusundan pek bilinmeyen ve çok nadir talep edilen bir hizmettir. Fakat son derece mühim ve de bir çok insanımızı çok yakından ilgilendiren bir hizmettir. Bu hizmet ile bir çok insanımız ciddi masraflardan kurtulmuşlardır.


Tesisat bakımı nedir? Tesisat bakımında neler yapılır?

İşinin uzmanı teknik ekiplerimiz, su tesisatınızı periyodik olarak teste tabi tutarak, mümkün bir su kaçağına ya da sızıntısına karşı daha daha eskiden önlem alır ve doğabilecek ciddi masrafların önüne geçer.


Su tesisatı bakımında on teknoloji özel cihazlarla bütün testler yapılarak siz kıymetli müşterilerimize tesisatınızın hali ile ilgili çeşitli bilgi verilir. Bu bulgular tarafında lüzumlu önlemler alınır ya da alınması istenir.


Su tesisatı bakımı kimlere önerilir?

Uzun tatiller, iş gezileri evvel konutlarımıza döndüğümüzde tatsız bir sürprizle karşılaşılmaması amacıyla ya da yeni taşınılan bir konuta çıkabilecek mümkün bir meseleye daha daha eskiden araya girmek edilebilmesi yönünden İkizler Tesisat olarak tesisat bakımı hizmetini önermekteyiz.


Unutulmamalıdır ki, mesele ne kadar erken belirleme edilebilirse zarar da o kadar az olacaktır.


Tesisat onarımı ile ilgili daha çok bilgi ve hizmet isteği amacıyla bizi 7/24 teknik destek hattımızdan arayabilirsiniz.

Tuğrul Tesisat

0552 213 18 18

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Bu Site Webnus ® Gelişmiş Kurumsalyazilim sistemleri ile hazırlanmıştır.