Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Tuvalet Tıkanıklığı Açma

İstanbul Tuvalet Tıkanıklığı Açma
İstanbul’da etkinlik gösteren firmamız tuvalet tıkanıklıklarında ve klozet tıkanıklıklarında değişik cihazlar kullanarak problemleri kökünden çözmektedirler. Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır, tıkanan klozet nasıl açılır gibi sorular en çok sorulan sorulardandır. Bununla eş güdümlü tuvaletiniz tıkanmadan evvelce tuvalet tıkanıklığı aklınıza bile gelmez. Fakat tuvaletiniz tıkandıktan sonra nasıl açılacağı konusu ile ilgili bir arayışa girersiniz. Hâlbuki tuvalet ve klozetlerinizin tıkanmasını önlemek, tıkanıklığın ortaya gelmesinden sonra yapılacak olan çalışmalardan daha pratiktir.

Tuvalet Tıkanıklığı Neden Olur?
Tuvalet tıkanıklıklarının büyük bir çoklığı kullanıcı hatalarından gelmekle eş güdümlü bazı hallarda ustaların gerçekleştireceği yanlışlardan kaynaklı da tıkanıklıklar oluşabilir.

  • Tuvalet ve klozetlere atılan yabancı cisimler tıkanıklığın başlıca sebepleridir.
  • Tuvaletlere atılan tuvalet kâğıtları ilk sırayı alabilmektadır. Tuvalet kâğıtlarının bir alanı kalitesiz olduklarından kaynaklı suda erimezler ve dirsek adı verdiği boruların dönüş yerinde birikerek tıkanıklıklara niçin olurlar.
  • Tuvalet tıkanıklıkları ele alındığında tuvalet tıkanıklığına tuvalet fırçalarının başının sebep bulunduğu da görülmüştür.
  • Çocukların tuvaletlere atmış bulunduğu oyuncaklar da tıkanıklıklara niçin olur.
  • Kalıp halunda tuvaletlere atılan temizlik gereçleri da tıkanıklıklara niçin olur.
  • Tuvalet gider borularındaki eğim yetersizliği de tıkanıklıklara niçin olur.

Tuvalet tıkanıklıkları doğru kullanım vasıtası ile engellenebilir. Tuvalet giderlerine yabancı cisim atılmazsa tıkanıklık büyük bir olasılıkla oluşmaz. Bununla eş güdümlü gene de tuvalet tıkanıklığı ortaya gelebilir. Bu gibi hallerde genelde evlerde kolay yöntemlere başvururuz. Fakat bu yöntemler bozukluğu geçici olarak çözer ve genelde bu yöntemler etkisizdir.
alkon Gideri

Tel İle Tıkalı Balkon Gideri Nasıl Açılır?
Borunun içerisine tel sokularak tıkanıklığı açmakta fazlası vakit etkili bir yöntemdir. Fakat bu hal fakat tıkayan cismin telin ulaşabileceği civarda bulunduğu vakit netice verir.

Telin ucu kanca haluna getirilmelidir ve kancalı uç balkon giderinin içine sokulmalıdır. Telin uzunluğu kadar borunun içersinde tel yavaş yavaş geri çekilir. Buradaki gaye yabancı cismin kancaya takılmasını sağlayıp, çıkarmaktır.

Gideri sebep olan cisim telin ulaşamayacağı kadar uzaktaysa hiçbir şekilde çözüm elde edilemez. Hem de tel her vakit cismi dışarı çıkarmaz. Tel borunun içine sokulduğunda cisim daha derinlere de itilebilir.

Lavabo Açıcı İle Balkon Gideri Tıkanıklığı Nasıl Açılır?
Lavabo açıcılar faydasından çok zarar veren neticelere sebep olacağından en son başvurulacak şey olmalıdır. Lavabo açıcılar fayanslara zarar verir, bazı hallarda de etkili bulunduğundan borularda delik ortaya gelmesine sebep olacaktır.

Tesisatçıların Uyguladığı Yöntemler
Tesisatçılar balkon gideri açma işlemlerinde son teknolojiden destek alarak bozukluğu kısa sürede çözüme kavuşturur.

Uyguladıkları işlemler ise şunlardır;

İlk olarak bilgisayar destekli kamera ile balkon giderinin içini görüntülenir,
Görüntüleme işleminde giderde ki tıkanıklığın yeri belirleme edilir,
Tıkanıklığın niçin bulunduğu etkene göre robota tıkanıklığı açan ideal başlık takılır,
Kullanılan tıkanıklık açma cihazı ile gider kolayçe açılır
Tamamlanan işlemlerin sonrasında balkon fayanslarına hiçbir zarar verilmemiş olur.
Sorun çözümlerinde işini ustalıkla yapan tesisatçılardan alabilmek her vakit en doğru yöntemdir.
Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır ?
İstanbul  kameralı tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır sorusunun yanıtı için, kameralı tuvalet tıkanıklığı açan profesyonel bir firma ile iletişime geçmekten gelir. Kameralı görüntüleme sistemleri ile tuvaletin niçin tıkandığı ve tıkanıklığın açılmasından sonra ise denetimler yapılmaktadır.

Adresinize gelen eksper ekip ilk önce kameralı görüntüleme aygıtını hazırlar.
Daha sonra tıkalı tuvaletin giriş kısmından, kamera gidere doğru gönderilir.
Kamera boru içersinde ilerlerken görüntüleri kameraya aktarır ve aynı vakitte bu görüntüler kayıt edilir.
Daha sonra ekrandaki görüntüleri araştıran konusu ile ilgili eksper ustalar tıkanıklığa niçin olan şeyi belirleme ederler.
Tıkanıklığa sebep olan cismin türü belirlenir. Parçalanmaya ideal bir cisim mi, yoksa ideal olmayan bir cisim mi bulunduğu belirleme edilir.
Daha sonra robot adı verdiği aygıt ile tıkanıklığı açma işlevini gerçekleştirmesine geçilir.
Tıkanıklık açıldıktan sonra kamera yine gider içine gönderilerek, değişik bir mesele olup olmadığı denetim edilir.

İstanbul tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır, tuvalet tıkanıklığını eksper tesisatçı ekiplerimizle nasıl açıyoruz anlatalım. Ekibimiz ilk olarak tıkanmış alaturka tuvalet ya da klozet farketmeksizin tuvalet içerisine kameralı belirleme cihazımızı gönderiyor .Kırıp dökmeye gereksinim duymadan kameralı belirleme cihazlarımız ile tuvaletteki tıkanıklığın hangi noktada olduğunu belirleme ediyoruz. Sonra tuvalet tıkanıklığı açma robotu ile tıkanmış noktada ne varsa tıkanıklığa ne sebep oluyorsa çekip dışarı çıkartıyoruz. Tıkanıklığı açtıktan sonra yine kameralı belirleme cihazımız ile müşteriye tıkanıklığın açıldığını gösteriyoruz.Tuvalet tıkanıklığı bozukluğunuza net çözüm getiriyoruz. Tuvalet tıkanıklığına evde uyguladığınız çözümler o an amacıyla tuvaleti açar , ama ardından tuvalet tıkanıklık oranı artarak devam eder. Bu yüzden tuvalet tıkanıklığı bozukluğu yaşıyorsanız eksper ekiplerce yardım almanız en doğru seçenektir. Tugrul Tesisat İstanbul'un bütün ilçelerine hizmet vermektedir

Diğer Hizmetler

+14 Yıllık deneyim ile çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz.

Bu Site Webnus ® Gelişmiş Kurumsalyazilim sistemleri ile hazırlanmıştır.